Francja,  Frejus,  Lazurowe Wybrzeże,  PODRÓŻE

Frejus-Camping – Ecolodge L’Etoile d’Argens

Korzystaliśmy z Campingu Ecolodge L’Etoile d’Argens dwa razy i byliśmy bardzo zadowoleni .

Bardzo fajny Camping dla rodzin z dziećmi . Można przyjechać oczywiście z pieskiem. Teren na Campingu bardzo przyjemny ,domki wygodne . Bardzo zadbany ośrodek  z różnymi ślicznymi zakątkami bujnej roślinności.

Domki na Campingu super , niby nieduże ale wszystko na swoim miejscu . Jeden pokój dla dziewczyn z osobnymi łóżkami , jeden dla nas z łóżkiem małżeńskim , zgrabna łazienka z prysznicem . Kuchnia połączona z pokojem ( mini salon) i oczywiście toaleta osobno . Dodatkowo taras z całym wyposażeniem . Naprawdę super , czyściutko i wokół spokój .

Domek na palach

Sam Camping Ecolodge L’Etoile d’Argens w Saint Aygulf po prostu super . Jak na październik i do tego na Lazurowym Wybrzeżu cena  Campingu wyniosła dokładnie 504 Euro dla 4 osób + pies . Myślę że to chyba bardzo korzystna cena . Można znaleźć jeszcze taniej ale na pewno nie Camping 5 – gwiazdkowy.Jeden minus to trochę dalej od plaży ale nie ma problemu z szybkim dojechaniem do plaży samochodem lub nawet można przejść się piechotą oczywiście tzw. skrótem przez łąki i kawałek rezerwatu przyrodniczego .

Problem był tylko z kijami do mini golfa , zostały skradzione a nie zakupiono nowych . Przez dwa tygodnie zapewniano nas ,że kije będą do dwóch dni . Niestety nie dojechały w trakcie naszego pobytu . Ogólnie jednak byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu i całego wypoczynku. Były nawet momenty gdy basen był tylko nasz 🙂

 

Jak nam się znudzi basen i będziemy mieli chwilę odpoczynku od zwiedzania ,możemy pograć rodzinnie w minigolfa.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!